ייעוץ עסקי: לראות את הדברים מזווית חדשה ולנוע לפעולה נחושה​

בתהליך של ייעוץ עסקי אנו עוברים עם הלקוח מספר שלבים כדי לעלות על מסלול להצלחה ארוכת טווח

מטרה ראשונה: לבחון את העסק מנקודת מבט חדשה
ייעוץ עסקי ממוקד ברווחיות צריך לספק לך זווית חדשה על העסק – מגובה 6,000 רגל. עם נקודת המבט החדשה, נוכל לזהות דברים שלא רואים כששקועים בעבודה היומיומית. 

מטרה שניה: ניתוח עומק
עם שילוב ייחודי של ידע מעולמות הפסיכולוגיה, השיווק, הפרסום והאסטרטגיה העסקית, מתבצע אבחון מעמיק של "המשולש הקדוש" – המותג, הצרכן והמתחרים.

בכך ניתן לייצר הבנה אמיתית של העסק, על כל המורכבות שלו: אסטרטגיה ומטרות עסקיות, תהליכי שיווק ומכירה, פרסום ויחסי ציבור, תמחור ורווחיות, ארגון וניהול ועוד.

מטרה שלישית: זיקוק של חוזקות העסק
זיהוי הדברים שיהפכו אותך מ"עוד עסק" למותג שלקוחות רוצים לעבוד איתו.

מטרה רביעית: רוקחים את הכישוף
זה השלב בו לוקחים את כל התובנות שבנינו על העסק ומתרגמים אותן לדרך פעולה. בוחרים את ערוצי הפעולה שיביאו לתוצאות המרביות אל מול ההשקעה ויביאו את העסק למקום בו הוא צריך להיות.

מטרה חמישית: פעולה!

ליווי העסק בעשייה שיווקית ועסקית – ממוקדת ברווחיות

כשאנחנו מצוידים בכל התובנות הנכונות, אנחנו עולים על מסלול המראה ישר וברור להצלחה. באמצעות ליווי צמוד ניתן לזהות בעיות בהוצאה לפועל ולהגיב באופן דינאמי לאתגרים שבדרך.

רוצה לעוף ביחד?

התקשרו עכשיו: 054-6424647

רונית יובל הקימה את TrendMark כדי להביא עסקים להצלחה ורווחיות ארוכי טווח. רונית מביאה לעסקים שילוב ייחודי של ידע מעולמות הפסיכולוגיה, השיווק והאסטרטגיה, כדי לזהות במדויק את היתרונות של עסקים ולהפוך אותם לסיפורי הצלחה.רונית מרצה מבוקשת בארגונים. 
קרא עוד אודות TrendMark

רווחיות בעסקים היא לא קסם. צור איתנו קשר כעת כדי לגלות איך אפשר להגיע לרווחיות והצלחה גם אצלך.​

סגירת תפריט